Giriş
Çıkış
Yetişkin (>)

Oda No 1 Junior Suit

Giriş katında bulunan bu Junior Suit odamızda ister double istenirse iki tek kisilik yatak mevcuttur, minibar, led televizyon ile ücretsiz film ve spor kanallarının yanında; oda giriş katında olmasından dolayı erişim kolaylığı bulunmaktadır. 

    Oda Detayları

Oda No 2 (Teras Suit)

 Giriş katında bulunan Suit odamızda cibinlik yatak, makyaj masası, led tv, ücretsiz film ve spor kanalları, minibar ve terasımıza acilan extra oturma alanı bulunmaktadır.

    Oda Detayları

Oda No 3 (İki Yataklı Oda)

 Giriş katında olan bu odamızda, ister iki tane tek yatak, isterseniz de tek çift kişilik yatak olarak kazırlanabilir.

    Oda Detayları

Oda No 4 (İki Yataklı Oda)

 Giriş katında bulunan bu odamız, değişik dizaynı ve teras özelliğiyle ister iki tek yatak, isterseniz de çift kişilik tek yatak olarak kullanılabılır.

    Oda Detayları

Oda no 5 (Teras Suit)

Giriş katında bulunan bu Suit odamızda cibinlik yatak, dizayn banyo ve resepsiyondan uzak olmasıyla sessizlik hakimdir. Odamızda terasa açılan kapı mevcuttur.

    Oda Detayları

Oda no 6 (Junior Suit)

Giriş katında, arka cepheye bakan Junior Suit odamızda, ister double yatak, ister ikiz yatak özelliği bılunmaktadır. Her odamızda olduğu gibi tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için her türlü detay düşünülmüştür.

    Oda Detayları

Oda No 11 (Junior Suit)

 Orta katta değişik dizaynı, loş ışıkları, cibinlikli yatağı, yeşilliğe bakan konumu ve sessizliği olan Junir Suit odalarımızsa sigara içme yasağı bulunmaktadır.

    Oda Detayları

Oda No 12 (Balkonlu Suit)

Orta katta bulunan bu deniz manzaralı odamız, gerek özel balkonu,gerekse istenildiğinde ekonomik odamıza içten açılan kapısıyla aileler için mükemmel bir seçenektir. Diğer odayı kullanabilmek için her iki odanında aynı anda ayırt edilmesi gerekmektedir.

    Oda Detayları

Oda No 13 ( Balkonlu İki Yataklı Oda)

Orta katta bulunan bu odamız ıstenildiğinde  iki tek yatak, isterseniz de tek çift kişilik olarak hizmetinizdedir. Odamızın kendine ait balkonu olup deniz manzarası bulunmaktadır.

    Oda Detayları

Oda No 14 (İki Yataklı Oda)

Deniz manzaralı ve kendine özel balkonu olan odamızda ister çift kişilik tek yatak ,isterseniz de iki ayrı (ikiz) yatak seçeneğiyle ve değişik dekoruyla odamız sizler için hazırlanabilir. Deniz manzaranız dışında, Kaş beldemizin en özel Likya dönemine ait olan Kral Mezarı balkonunuzdan görülebilmektedir.

    Oda Detayları

Oda No 15 (Deniz Manzarali Suit)

 Sizler için özenle dizayn edilmiş bu odamızda cibinlikli yatak, mermer kaplama banyo ve size ait, özel deniz manzaralı balkon bulunmaktadır.

    Oda Detayları

Oda No 16 ( Junior Suit)

 Orta katımızda sessiz lokasyonlu odamızda, ister tek double yatak istenirsede ikiz yatak bulunmaktadir ve tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için her türlü konfor mevcuttur.

    Oda Detayları

Oda No 21 (Deluxe Suit )

 Muhteşem deniz manzarasıyla başbaşa kalabilmeniz için tasarlanmış olan odamızda, çift kişilik yatak, kendine özel geniş teras ve extra bazalı yatak seçeneğiyle üç kişiye kadar konaklanılabilir. İki kişiden fazla konaklamalarda extra ücret alınmaktadır, çocuk kuralları geçerlidir.

    Oda Detayları

Oda No 22 (Deluxe Suit)

 Üç çatı katı odamızdan birisi olan bu odamızda Kaş'ın muhteşem manzarası ayaklarınızın altına serilmektedir. Geniş balkonu ve oda tarzıyla, kesintisiz Meis (Yunan) Adası ve Likya Kral Mezarı manzarasıyla birleşen odanızda bütün odalarımızda olan hizmetlerimiz mevcuttur. Bu odamızda çift kişilik yatak, yanında bir tane tek kişilik yatak kapasitesi bulunmaktadır.

    Oda Detayları

Oda No 23 ( Deluxe Suit )

Çatı katında muhteşem manzarası, geniş balkonu olan bu odamızda Kaş'ın enfes manzarasının yanında, Meis Adası ve Likya kalıntılarının en önemlilerinden olan Kral Mezarı ayaklarınızın altına serilmektedir. Güneşin batışını Kaş'ın merkezinden doğa, deniz ve tarihi birleştiren ender manzaralardan birisidir.

    Oda Detayları